Maxmechanik s.r.o.

cz de

Vyrábíme

Technologie strojů

Montáž

Kontakt

Kariéra

Profitujte z naší firemní filozofie a našeho vysoce kvalitního výrobního programu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v naší firmě, která nabízí každý den různorodé výzvy. Chcete se stát součástí naší úspěšné firmy a přispět tak tímto k jejímu úspěchu a růstu? Pak jste ve firmě maxmechanik s.r.o. správně.

Hledáme zaměstnance na pozice:
Soustružník CNC strojů – i klasických
Frézař CNC strojů
Seřizovač CNC strojů

Požadavky: Samostatnost, odpovědnost, zkušenosti s obráběním kovů, čtení technické dokumentace.
Náplň práce: Seřizování CNC strojů, měření, výroba dílců podle technické dokumentace.

Nabízíme:
- Odpovídající hodnocení + měsíční bonus dle výkonu
- Nástupní bonus
- Po 3 měsících pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Příspěvek na stravování
- Čisté prostředí a práci na moderních strojích

Přijďte se k nám nezávazně podívat a probrat Vaše představy o mzdovém hodnocení.
První kontakt – personální oddělení, tel. 774 430 041, email info@maxmechanik.eu